Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Víno pro domácnosti

Nabízíme naše vína domácnostem napříč celou Českou republikou. Vína
si můžete objednat prostřednictvím našeho objednávkového systému.  
Zde učiníte objednávku vín a na E-mail
Vám ji potvrdíme. Zároveň se s Vámi dohodneme na způsobu dopravy
a platbě.


Degustační programy v našem sklípku ve Velkých Bílovicích

Vychutnejte si řízenou degustaci osmi
a více druhů jakostních a přívlastkových
vín v našem sklípku, který nabízí zároveň ubytování až pro 20 lidí.
Součástí degustace je samozřejmě
neomezená konzumace sudových vín
po celý večer. Dle přání je možné
připravit občerstvení domácího typu
od škvarkových pomazánek, klobás, domácích sýrů až po individuálně připravený raut. Více informaci naleznete zde.

Degustace u Vás doma

V případě zájmu jsme schopni zajistit degustaci přímo u Vás doma. V dohodnutém termínu k Vám přijedeme a seznámíme Vás s našimi víny. Pro zajištění individuální degustace nám pište na vino@vinarstvihrebacka.cz nebo volejte na 602 777 620.

Degustace poštou

Zejména pro vytížené jednotlivce máme připravenu instruktážní brožuru s jednoduchým návodem, jak se seznámit s kvalitou a chutí našich vín. Brožuru jsme schopni zaslat společně s degustačním setem 8 lahví poštou nebo přepravní společností. Cena degustačního setu je 980 Kč + poštovné.

Věrnostní program pro domácnosti

V nejbližší době Vám představíme nový věrnostní program, který zohlední jak vaše opakované nákupy, tak doporučení našich Vašim známým a příbuzným. V případě
zájmu o tento program se zaregistrujte do našeho newsletteru a určitě se stanete jedni z prvních, kteří se o něm dozvědí.Víno pro vinotéky a prodejny

Vážíme si našich obchodních partnerů za řad vinoték a specializovaných vinných obchodů. Našim cílem je postupně budovat ucelenou síť partnerských prodejců vinoték, ve kterých se budou nabízet naše produkty. Spolupráci s vinotékami vnímáme jako oboustranně prospěšnou a maximálně otevřenou spolupráci.

Našim cílem není a díky omezenému objemu realizovaných vín ani nemůže být maximální nasycení trhu a získání maximálního počtu vinoték pro distribuci.

Vinotékám, které mají zájem nabízet naše produkty jsme schopni nabídnout maximální podporu.

Bonusové programy

Slevy za objem a nadstandardní podporu značky. Pro konkrétní systém velkoobchodních slev nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Systém degustací a ochutnávek

V rámci předem definovaného času jsme schopni v rámci Vaší vinotéky zajistit degustační program v individuálně dohodnutém rozsahu.

Vinné lístky k odebíraným vínům

Designově propracovaný vinný lístek ke každému odebranému kartonu. Vinný lístek pomůže vyvolat zájem a pomoc partnerovi učinit nabídku. Vinný lístek obsahuje základní informace o víně a našem vinařství. 

Akční podpora

V rámci roku průběžně přicházíme s atraktivními nabídkami pro naše partnery. Mezi připravované aktivity patří např.

  • Dárkové balení 2 ks vín se sklenicí
  • Dárkové balení 3 ks vín
  • Spotřebitelská soutěž o degustační pobyt v našem sklípku


V případě zájmu o navázání partnerství nás neváhejte kontaktovat prostřednictví kontaktního formuláře.


Víno pro restaurace

Rádi dodáváme naše vína na stoly partnerských restaurací. Jsme si vědomi, že nejlépe si zákazníci vychutnají naše vína v harmonii s dobrým jídlem. Napříč celou Českou republikou máme spolupracující restaurace, jejichž zákazníci mohou ocenit individuální chuť a svěžest našich vín, ke kterým se rádi vracejí. Naše vína jsme schopni nabídnout i Vám společně se zajímavou podporou a poradenskými službami.

Poradenský servis

Nabídneme Vám koncept našich vín v souladu s Vaší gastronomickou filozofií.

V nabídce máme jak jednoduchá vína pro lehké popití až po velká vína pro náročnější hosty. 

Školení pro obsluhu

Pro personál zajistíme školení. Zároveň Vás můžeme pravidelně informovat o akcích a našich novinkách. Jsme schopni pro Vás připravit atraktivní prezentaci nových vín i atraktivní degustace vína pro Vaše věrné zákazníky.

Bonusové programy

Slevy za objem a nadstandardní podporu značky. Pro konkrétní systém velkoobchodních slev nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Vinné lístky k odebíraným vínům

Designově propracovaný vinný lístek ke každému odebranému kartonu. Vinný lístek pomůže vyvolat zájem a pomoc partnerovi učinit nabídku. Vinný lístek obsahuje základní informace o víně a našem vinařství. 

POS stojánky na stůl

Pro aktivní podporu vín jsme připravili atraktivní a restauracemi dobře přijímané image stojánky, které slouží k podpoře akční nabídky. 

V případě zájmu o navázání partnerství nás neváhejte kontaktovat prostřednictví kontaktního formuláře.


Přihlašte se k odběru newsletteru